Przygotowuję dla Was nową stronę internetową, która będzie dostępna wkrótce. Na obecnej stronie nie wszystko może działać prawidłowo.

O mnie

Poznajmy się

Cześć! Cieszę się, że tu trafiliście. To ważne, żeby poznać swojego fotografa nieco bliżej. Wpływa to na klimat współpracy, a im lepsza atmosfera, tym lepsze zdjęcia.

Nieco więcej o mnie

Mam na imię Grzesiek i jestem z zawodu fotografem. Już od 15 lat mam przyjemność towarzyszyć moim parom młodym na początkach ich wspólnej drogi. Jestem laureatem kilku konkursów fotograficznych, mogę pochwalić się też kilkoma wystawami, na których prezentowane były moje zdjęcia. Obecnie cyklicznie inwestuję w swój rozwój uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i spotkaniach z najlepszymi światowymi fotografami.

Prywatnie jestem mężem mojej pięknej żony i ojcem trzech wspaniałych córek. To dzięki nim każdego dnia uczę czegoś nowego o ludzkich emocjach. Te doświadczenia wykorzystuję później podczas fotografowania – staram się zrozumieć innych, wyczuć ich intencje i oddać prawdzie piękno. Bez tego nawet idealne fotografie będą tylko ładnymi obrazkami.

Miłość do fotografii

Fotografią interesuję się od najmłodszych lat. Jako dzieciak biegałem ze zwykłym aparatem na kliszę, w którym liczba zdjęć jest ograniczona. To właśnie limit zdjęć w tradycyjnym aparacie sprawił, że od dziecka uczyłem się uważnego wyłapywania odpowiedniego momentu. Oczywiście zdarzało się, że po tygodniu robienia zdjęć na wakacjach naświetlałem klisze albo wszystkie zdjęcia wychodziły czarne, bo koniecznie chciałem fotografować nocą.

Za pierwsze zarobione na studiach pieniądze kupiłem oczywiście lepszy aparat. Wtedy też zająłem się fotografią na poważnie. Jako uczelniany fotograf zdobywałem doświadczenie na obozach, wycieczkach czy spotkaniach. Wtedy nauczyłem się też dbania o to, żeby każdy uczestnik wydarzenia mógł odnaleźć się na zdjęciach oraz jak uchwycić dobrą zabawę, ruch i emocje – nieodzowne elementy każdej imprezy.

Gdy życie zawodowe przenika się z rodzinnym

Wolny czas spędzam z rodziną – w parkach czy na placach zabaw, podczas wycieczek czy rodzinnych wakacji – z przyjemnością obserwuję świat, wyłapując cenne wspomnienia.  Dlatego właśnie tak polubiłem fotografię ślubną, która daje możliwość zaobserwowania szczerych wzruszeń i emocji w wyjątkowej scenerii. Lubię wczuć się w klimat i atmosferę danego miejsca, poznawać nowych ludzi i przeżywać z nimi ważne chwile. Uszczęśliwiam ludzi fotografią, dzięki której zapamiętają piękne chwile i mam nadzieję, że i mnie przez to zapamiętają.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznamy się bliżej i poznam Wasze oczekiwania!Grzegorz Czajka - Fotografia Ślubna - dobre zdjęcia i dobre relacje :)