Przygotowuję dla Was nową stronę internetową, która będzie dostępna wkrótce. Na obecnej stronie nie wszystko może działać prawidłowo.

Wyjątkowe oświadczyny – jesienna sesja zaręczynowa Idy i Tomka

Pomysł na prezent i zaręczyny

Był czerwiec, Tomek zadzwonił do mnie, że szuka oryginalnego prezentu dla swojej dziewczyny i wpadł na pomysł, że to będzie sesja zdjęciowa. Dodatkowo podczas sesji planował się oświadczyć, więc szukał dodatkowych inspiracji, jak to zorganizować.

Oczywiście pomysł brzmiał mega oryginalnie, więc od razu zabraliśmy się do ustalania szczegółów i możliwych scenariuszy 🙂 Po wstępnych ustaleniach Tomek odebrał Voucher na sesję zdjęciową i pozostało nam czekać do urodzin i do kontaktu ze strony Idy.

Czas zacząć dalszą część planu

Gdy Ida skontaktowała się ze mną po raz pierwszy, a było to kilka tygodni po jej urodzinach, chwilę zajęło mi skojarzenie, że to właśnie TA sesja 😛 Rozmawiało się nam miło o pomysłach na sesję, o miejscach i stylizacji. Umówiliśmy termin i uśmiech pojawił się na mojej twarzy dość szeroki – to będzie super sesja i super przygoda 🙂

Tomek przywiózł mi pierścionek zaręczynowy, umówiliśmy też zamówienie kwiatów, które miałem odebrać po drodze na sesję. Wszystko tak, żeby nie było śladu podejrzeń.

Ten dzień!

Dzień sesji przyszedł szybko 🙂
Pierścionek spakowany, kwiaty odebrane, a ja jak zawsze pół godziny wcześniej na miejscu 🙂
Miejsce które wybrała Ida na sesję to Dynie Drzonek. Urokliwe miejsce w miejscowości Drzonek, przy drodze 434 Śrem-Dolsk. Gospodarstwo rolne, które sprzedaje swoje dynie, a przy okazji oferują możliwość zrobienia sobie zdjęć przy wystawce dyni, przygotowanej specjalnie na jesień.

Realizacja prezentowej sesji zdjęciowej

Pogoda nam sprzyjała, było ciepło jak na październik, słonecznie i pomarańczowo od dyni 🙂

Na rozgrzewkę zrobiliśmy zdjęcia w kukurydzy, potem wśród dni. Czas leciał tak szybko, że prawie zapomniałem o naszej wisience na torcie 😛

Ustawiłem Idę do super ujęcia …. a z resztą zobaczcie sami jak to wyglądało 🙂

Happy End

Pełne zaskoczenie i niespodzianka!
Ida nie spodziewała się nic a nic. Dużo uśmiechów, dużo radości jak widać 🙂

Piękny pomysł na zaręczyny! A jaka pamiątka! Na zawsze 🙂