Przygotowuję dla Was nową stronę internetową, która będzie dostępna wkrótce. Na obecnej stronie nie wszystko może działać prawidłowo.

Hania i Marek - ślub z naturą

Hania i Marek – wesele wśród zieleni – Siedem Drzew Biskupice

Opowieści z Mchu i Paproci.
Siedem Drzew – Biskupice

Z Hanią i Markiem spotkałem się już podczas Sesje Narzeczeńskie.
Już wtedy widać było ich przywiązanie do naturalnych elementów otoczenia.
Las, łąki, drewno i duuużo zieleni.
Motyw ten był z nimi także w ich Wielkim Dniu.

Hania i Marek samodzielnie wykonywali drewniane elementy z wypalanymi napisami i ornamentami! Efekt finalny był fantastyczny i doskonale podkreślił klimat!

Przygotowania do Ceremonii były gorrrrące i z przygodami – awaria sieci energetycznej chwilę przed spotkaniem z fryzjerką, pobudza kreatywność i umiejętność szukania alternatywnych rozwiązań. Trafiło na mistrzów!

Ta para, przy wsparciu bliskich pokonała przeciwności w doskonałym stylu, a w pełnej krasie zobaczyli się dopiero przed ołtarzem

Klimat opowieści z Mchu i Paproci w każdym detalu.

Przyjęcie weselne odbyło się w malowniczo położonej restauracji Siedem Drzew w Biskupicach.

Sesja w plenerze, na złapanie oddechu

Chwila wytchnienia potrzebna Parze Młodej! Idealne warunki w ogrodzie botanicznym Siedmiu Drzew, aż prosiły o wykorzystanie na szybką sesję plenerową.
Młodzi zregenerowali siły i po chwili mogli już szaleć do białego rana!

[ts_gallery admin-label=”Gallery” element-icon=”bicon-gallery” style=”grid” gallery_columns=”2″ images=”3728|https://grzegorzczajka.com/wp-content/uploads/2019/09/Hania_Marek_4611w-2-150×150.jpg,3735|https://grzegorzczajka.com/wp-content/uploads/2019/09/Hania_Marek_5472w-150×150.jpg” element-type=”gallery” custom-classes=”” node-id=”1572428896f37am” lg=”y” md=”y” sm=”y” xs=”y” ][/ts_gallery]

Niech to szczęście i czysta radość z weselnej nocy będzie z Wami każdego dnia!

Grzesiek.